Mercedes-Benz
Alin Mardale
Director General
Tel: 0725519570
alin.mardale@casaautovalcea.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Passenger Cars New Vehicles, Passenger Cars Parts, Passenger Cars Service
Damian Miroiu
Manager After-Sales
Tel: 0725352816
damian.miroiu@casaautovalcea.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Passenger Cars Service
Georgiana Budihoi
Front Office
Tel: 0250730095
Mobile:: 0732164532
office@casaautovalcea.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Passenger Cars Service
Leonard Cârstean
Consilier Vânzări
Tel: 0735777208
leonard.carstean@casaautovalcea.ro
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: 11_25, Passenger Cars Used Vehicles
Bănuţă Octavian
Consultant Service
Tel: 0735777211
octavian.banuta@casaautovalcea.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Passenger Cars Service
Cătălin Prisăcaru
Consilier Vânzări
Tel: 0735777207
catalin.prisacaru@casaautovalcea.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Passenger Cars New Vehicles, Passenger Cars Used Vehicles
Tiberiu Radu
Șef Atelier Tinichigerie Vopsitorie
Tel: 0731319771
tiberiu.radu@casaautovalcea.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Passenger Cars Used Vehicles
Andrei Rizoiu
Tehnician Diagnoză
Tel: 0735777212
andrei.rizoiu@casaautovalcea.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Passenger Cars Service
Udeci Răzvan
Consultant Service
Tel: 0743126545
razvan.udeci@casaautovalcea.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Passenger Cars Used Vehicles, Trucks Service
Daniel Sima
Achiziții & Gestiune Piese de Schimb si Accesorii
Tel: 0731319770
daniel.sima@casaautovalcea.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Passenger Cars Parts, Passenger Cars Service
Bogdan Simionescu
Consultant Vânzări Piese de Schimb si Accesorii
Tel: 0725519572
bogdan.simionescu@casaautovalcea.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Passenger Cars Service
Razvan Stroe
Director Vânzări
Tel: 0727850015
razvanstroe@casaautovalcea.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Passenger Cars New Vehicles